Home | Links | Vacatures | Sitemap | Contact

U bent hier: Home » Algemeen bestuur en administratie » Algemene Info  



Algemene Info  

Eerst een woordje uitleg over de manier waarop een OCMW georganiseerd en bestuurd wordt.

OCMW staat voor Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn.

Maatschappelijk Welzijn is voor elke burger een recht. En hoewel wij in een welvaartsmaatschappij leven, is welzijn soms helemaal niet vanzelfsprekend.

Meestal probeer je je zoveel mogelijk met eigen middelen te behelpen. Toch kunnen zich onvoorziene omstandigheden voordoen waardoor je in een benarde situatie komt te zitten en geen uitweg meer ziet.

Het OCMW heeft als hoofddoel om iedereen de kans te geven een menswaardig leven te leiden.

Om dit doel te bereiken werden door het OCMW van Stekene een aantal diensten en voorzieningen opgericht voor de inwoners van Stekene.

Alle diensten worden gecoördineerd en ondersteund vanuit het administratieve centrum van het OCMW, KERKSTRAAT 14, 9190 STEKENE
Tel. 03 790 10 40
Fax: 03 789 00 80
e-mail: info@ocmwstekene.be

Toegankelijk op:
van maandag tot en met vrijdag van 9 uur tot 12 uur en in de namiddag op afspraak!

Ons administratief centrum wordt momenteel aldus bemand :

Secretaris
:
dhr. Igor De Jonghe (03 790 10 46)
 
Financieel beheerder:
- dhr. Jerry Kegels (03 790 10 45) e-mail: jerry.kegels@ocmwstekene.be
zitdagen dinsdag, woensdagvoormiddag, donderdag en vrijdag

Onthaal:
- mevr. Karen Creve (03 790 10 40) e-mail: karen.creve@ocmwstekene.be
- mevr. Karine Van Hove (03 790 10 40) e-mail: karine.vanhove@ocmwstekene.be

Administratie :

- Administratief deskundige:
mevr. Elke Naessens (03 790 15 76) e-mail: elke.naessens@ocmwstekene.be

- Personeelsdienst:
mevr. Ilse Van Vossel (03 790 10 59) e-mail: ilse.vanvossel@ocmwstekene.be
mevr. Viviane Van Poele (03 790 10 59) e-mail: viviane.vanpoele@ocmwstekene.be
mevr. Lindy Maes (03 790 15 76) e-mail: lindy.maes@ocmwstekene.be

- Systeemverantwoordelijke:
mevr. Lindsey Merckx (03 790 15 75) e-mail: lindsey.merckx@ocmwstekene.be
 
- Archief- en dossierbeheer:
mevr. Nicole Noët (03 790 15 74) e-mail: nicole.noet@ocmwstekene.be
 
- Administratie processen:
mevr. Margo Vermeulen (03 790 15 74) e-mail: margo.vermeulen@ocmwstekene.be
 
- Financiële dienst:
mevr. Sabrina Laceur (03 790 15 78) e-mail: sabrina.laceur@ocmwstekene.be
mevr. Kristel Van Vlierberghe (03 790 10 42) e-mail: kristel.vanvlierberghe@ocmwstekene.be
 
- Overheidsopdrachten:
mevr. Sabrina Laceur (03 790 15 78) e-mail: sabrina.laceur@ocmwstekene.be
mevr. Kristel Van Vlierberghe (03 790 10 42) e-mail: kristel.vanvlierberghe@ocmwstekene.be
mevr. Margo Vermeulen (03 790 15 74) e-mail: margo.vermeulen@ocmwstekene.be
 
- Administratie sociale dienst:
mevr. Lindsey Merckx (03 790 15 75) e-mail: lindsey.merckx@ocmwstekene.be
mevr. Karen Creve (03 790 15 74) e-mail: karen.creve@ocmwstekene.be
 
 
- Dienstenchequeonderneming:
mevr. Ann Messelis (03 789 04 19) e-mail: ann.messelis@ocmwstekene.be of dienstencheques@ocmwstekene.be
 
Een overzicht van de maatschappelijk assistenten vindt u terug onder de rubriek 'sociale dienst'.
 



Copyright 2017 OCMW Stekene | Privacy & Disclaimer | Design by BM Group